WAC Gemert

 

Foto's zijn gemaakt door Marcel Bosmans van het Gemerts Nieuwsblad.
 

6
TWEE ONS COMMUNICATIE
Timothy Appel
06 29600485
timo_appel@hotmail.com


14
MARTENS DAKBEDEKKINGEN
Dirk Senders
06 48521315
sendersholland@hotmail.com

 

26
MACHINEHANDEL VAN DEN BIGGELAAR
Gerard v.d. Heuvel
06 41256309
gcmvandenheuvel@hotmail.nl

 

12
YUQO digital marketing
Rico van Gaal-Appelhof
06 33045121
h.gaalappelhof@upcmail.nl


27
WORKOUT CENTER GEMERT
Bart van Veghel
06 31693316
bart@workoutcentergemert.nl

 

7
COMMANDERIJ 1
Gijs Verhagen
06 22958387
verhagengijs@hotmail.com

 

16
VAN DE GRAFT ACCOUNTANTS & BELASTINGADVISEURS
Maarten Hoevenaars
06 53363691
mahoevenaars@hotmail.com


8
MINN 10 MENSWEAR/ 't RIDDERHOF
Jeroen v.d. Eijnde
06 46613787
jeroen.eijnde@chello.nl

 

19
SPIER / vd MEIJS
Ties van de Moosdijk
06 22143519
tiesss@hotmail.com

 


21
DIENTJE/AP TRAINING
Hein Rooijackers
06 42149134
h.rooijackers6@upcmail.nl

 

11
KENTEKENPLAAT ONLINE.NL
Frank Staadegaard
06 29368280
fstaadegaard@hotmail.com

 

2
AUTOBEDRIJF VAN SCHIJNDEL
Steffie van de Sluys
06 10695062
s.sluys@hotmail.com

 

 
Copyright WAC Gemert, Cis Slits, Freek vd Wijdeven ©2006-2018