WAC Gemert

 
TOPSCORERS COMPETITIE per 14 maart 2019
 
HOOFDKLASSE
Naam Speler Vereniging # Doelpunten
     
Frank Kohlen Martens Dakbedekkingen 34
Arni v Zoggel Machinehandel vd Biggelaar 33
Ronnie Heijmans Spier Poortautom./vd Meijs 32
Rik Crommentuyn Workout Center Gemert 23
Jan Roosjen vd Graft accountant&belasting 23
Bart v Veghel Workout Center Gemert 19
Boris Beekmans Martens Dakbedekkingen 18
Dave Rijksen Twee ons communicatie 17
Ton Brzoskowski Workout Center Gemert 17
Tommy Geene Machinehandel vd Biggelaar 17
Tom vd Steen Commanderij 1 17
Geert Slits Twee ons communicatie 15
Jack Janssen YUQO Digital Marketing 14
Rene de Vries Spier Poortautom./vd Meijs 14
Michel v Lieshout Dientje/AP Training 12
Erik Peeters Commanderij 1 12
Niels vd Heijden Commanderij 1 11
kevin Vlemmings Twee ons communicatie 11
Ramon Bongers KentekenplaatOnline.nl 11
Jacco Hoffmans YUQO Digital Marketing 10
Luuk Vermeulen Martens Dakbedekkingen 10
Kaveh Mohebbi Twee ons communicatie 9
Clenn v Schijndel Martens Dakbedekkingen 8
Danny vd Horst Machinehandel vd Biggelaar 8
Bart vd Laar Dientje/AP Training 8
Ruud vd Kruijs vd Graft accountant&belasting 8
Jeroen v Moorsel YUQO Digital Marketing 8
Frank Bankers YUQO Digital Marketing 8
Ronny vd Elzen Spier Poortautom./vd Meijs 8
Hakan Ogut Commanderij 1 8
Ceo Kroes Dientje/AP Training 7
Joris Nieuwenhuijse Twee ons communicatie 7
Nick Jagers Dientje/AP Training 7
Jeff Rijksen Workout Center Gemert 6
Ronnie Peeters Commanderij 1 6
Gijs Verhagen Commanderij 1 6
Koen Gieling Commanderij 1 6
Erik vd Biggelaar Machinehandel vd Biggelaar 6
Ralph vd Putten Twee ons communicatie 6
Jordi Peters Twee ons communicatie 6
Glenn Haverkort Spier Poortautom./vd Meijs 5
Gijs vd Veen Twee ons communicatie 5
Rob v Kraay KentekenplaatOnline.nl 5
Johan vd Horst Machinehandel vd Biggelaar 5
Koen Toonen Workout Center Gemert 5
Rob Spijkers YUQO Digital Marketing 5
Frank Fleuren KentekenplaatOnline.nl 5
Nick v Veghel Spier Poortautom./vd Meijs 5
Twan Bierens Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 5
Rick Huijberts vd Graft accountant&belasting 5
Erik vd Nieuwenhof Machinehandel vd Biggelaar 5
Kian Jansen Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 5
Shai Ramsahai KentekenplaatOnline.nl 5
John Donkers Martens Dakbedekkingen 4
Frank Staadegaard KentekenplaatOnline.nl 4
Julian v Grinsven Martens Dakbedekkingen 4
Marco vd Bogaard Autobedrijf van Schijndel 4
Tim v Melis Workout Center Gemert 4
Tim v Asseldonk Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 4
Bart vd Ven YUQO Digital Marketing 3
Addy Manders Dientje/AP Training 3
Hein Rooijackers Dientje/AP Training 3
Peter vd Horst Autobedrijf van Schijndel 3
Niels Hoevenaars vd Graft accountant&belasting 3
Gidi Manders Machinehandel vd Biggelaar 3
Morgan Bosma Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2
Pascal Damen KentekenplaatOnline.nl 2
Jaap Vos Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2
Fons vd Broek Spier Poortautom./vd Meijs 2
Tim Vos KentekenplaatOnline.nl 2
Dirk Senders Martens Dakbedekkingen 2
Nicky Raaymakers Autobedrijf van Schijndel 2
Bram Reijnen Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2
Luuk v Wetten Autobedrijf van Schijndel 2
Wesley Hordemboen Autobedrijf van Schijndel 2
Edwin Simons Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2
Ties v Moosdijk Spier Poortautom./vd Meijs 2
Sjoerd Vogels Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2
Joris  Kerskes YUQO Digital Marketing 2
Martijn v Gerwen Spier Poortautom./vd Meijs 2
Jorg de Waard Autobedrijf van Schijndel 2
Duane Villanueva Machinehandel vd Biggelaar 2
Dirk vd Ven YUQO Digital Marketing 1
Maarten Hoevenaars vd Graft accountant&belasting 1
Dennis Sleegeers Spier Poortautom./vd Meijs 1
Michel v Dijk Twee ons communicatie 1
Bjorn Klokgieter Twee ons communicatie 1
Jurgen Rakt Martens Dakbedekkingen 1
Bart Siebers Machinehandel vd Biggelaar 1
Ad Penninx Commanderij 1 1
Steffie vd Sluys Autobedrijf van Schijndel 1
Dennis Rademakers Autobedrijf van Schijndel 1
Twan vd Heuvel KentekenplaatOnline.nl 1
Tim Hermkens Workout Center Gemert 1
Roel Verbakel Autobedrijf van Schijndel 1
Job Wijn KentekenplaatOnline.nl 1
Niels vd Hoogen Autobedrijf van Schijndel 1
Djim v Diepen Dientje/AP Training 1
Ronald v Herpen Twee ons communicatie 1
Rick vd Vossenberg Autobedrijf van Schijndel 1
 
1e KLASSE
 
Naam Speler Vereniging # Doelpunten
 
Mark v Dijk RoHaRo 53
Erik v Dijk RoHaRo 50
Ronald Adriaans vd Bungelaar Schilderwerken 25
GertJan vd AA RoHaRo 25
Wouter Peters Happy Boys 2 18
Rene v Moorsel Happy Boys 2 18
Paul v Lieshout School Tuiniers/v.Rooij Grasz 18
Ties Geerts Autob.Schoen./P&P Groenpr. 15
Tim Lange Stender/`t Ridderhof 15
Frank vd  Broek Happy Boys 2 14
Geert Wassenberg Stender/`t Ridderhof 14
Dave Clignett Hazenveld/Verhagen 13
Rico vd Ven Hazenveld/Verhagen 11
Hugo Verbakel School Tuiniers/v.Rooij Grasz 11
Mark Dinsbach Smets Zeefdrukkerij 11
Bart v Berlo Commanderij 3/Rooijackers Woo 11
Joris Krol Vogels Metaalbewerking 11
Emile de Jager Vogels Metaalbewerking 10
Piet Geerts Autob.Schoen./P&P Groenpr. 10
Thijs Verstappen Lunenburg Administratie & Adv 10
Kees van Dongen School Tuiniers/v.Rooij Grasz 9
Rob vd Crommenacker Stender/`t Ridderhof 9
Bert vd Veen Autob.Schoen./P&P Groenpr. 9
Keje Crommentuijn Lunenburg Administratie & Adv 9
Paul v Wetten RoHaRo 8
Mark vd Horst Stender/`t Ridderhof 7
Wesley v Wetten Smets Zeefdrukkerij 7
Michael Adriaans vd Bungelaar Schilderwerken 7
Puck vd Linden Commanderij 3/Rooijackers Woo 7
Frank v Kessel Lunenburg Administratie & Adv 6
Maikel vd Broek RoHaRo 6
Bart v Dongen School Tuiniers/v.Rooij Grasz 6
Ruud Vermunt Commanderij 3/Rooijackers Woo 6
David v Sleeuwen Smets Zeefdrukkerij 6
Ramon Martens Commanderij 3/Rooijackers Woo 6
Tim Rooijakkers Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 6
Jorg Hazenveld Hazenveld/Verhagen 6
Erick Bastiaannet Commanderij 3/Rooijackers Woo 6
Ronny Hendriks RoHaRo 6
Twan Vogels Vogels Metaalbewerking 6
Jeroen Krol Vogels Metaalbewerking 6
Sietze Penninx Smets Zeefdrukkerij 6
Thijs vd Wassenberg Autob.Schoen./P&P Groenpr. 5
Roel vd Steeg Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 5
Emil Machiels Vogels Metaalbewerking 5
Ruud Haverkort Autob.Schoen./P&P Groenpr. 5
Arne Kerkhof Autob.Schoen./P&P Groenpr. 4
Joost vd Boom Happy Boys 2 4
Jan Geerts Autob.Schoen./P&P Groenpr. 4
Ferry Hazenveld Hazenveld/Verhagen 4
Hans Verhagen Hazenveld/Verhagen 4
Pascal Vissers RoHaRo 4
Bart Peters Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 4
Frans Bronnenberg Stender/`t Ridderhof 4
Joost Cuijpers vd Bungelaar Schilderwerken 4
Hugo Zorner Hazenveld/Verhagen 4
Roel Bevers Vogels Metaalbewerking 3
Patrick Aalders Hazenveld/Verhagen 3
Mark vd Putten School Tuiniers/v.Rooij Grasz 3
Anton Steeghs Smets Zeefdrukkerij 3
Jeroen Bakker Autob.Schoen./P&P Groenpr. 3
Paul Cuijpers vd Bungelaar Schilderwerken 3
Bart vd Wetering Stender/`t Ridderhof 3
Jaron Tielemans vd Bungelaar Schilderwerken 3
Jaap Thijs Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 3
Sander v Erp vd Bungelaar Schilderwerken 3
Tom vd Bogaard Vogels Metaalbewerking 3
John Verstappen Lunenburg Administratie & Adv 2
Patrick v  Berlo Happy Boys 2 2
Carlo Crommentuijn Lunenburg Administratie & Adv 2
Maikel Bus Commanderij 3/Rooijackers Woo 2
Tim Kuijpers Autob.Schoen./P&P Groenpr. 2
Dennis Vereyken Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 2
Teun Hoevenaars Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 2
Niels Boonstra Lunenburg Administratie & Adv 2
Dennis Clignett Hazenveld/Verhagen 1
Eric Biemans Happy Boys 2 1
Stephan Jaegers Lunenburg Administratie & Adv 1
Bjorn Vervoort Happy Boys 2 1
Peter Manders Lunenburg Administratie & Adv 1
Peter Beijers School Tuiniers/v.Rooij Grasz 1
Stef v Houtert Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 1
Erik Klessens Smets Zeefdrukkerij 1
Colin van Schaijk Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 1
Frank v Duijnhoven Stender/`t Ridderhof 1
Danny Clignett Stender/`t Ridderhof 1
King-Yue Chung Stender/`t Ridderhof 1
John vd Horst Stender/`t Ridderhof 1
Geert Schepens Commanderij 3/Rooijackers Woo 1
Thijs Gerritsma vd Bungelaar Schilderwerken 1
Frank Ketelaars Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 1
Jens Raijmakers Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwt 1
 
2e KLASSE
 
Naam Speler Vereniging # Doelpunten
 
Jos v Dooren Rayen Timmerwerken 25
Brian Rademakers Zalencentrum Dientje 22
Mark Opheij Wereldwinkel 18
Mike v Oorschot Unibouw/DeLaRoy 18
Peter Goris Commanderij 2/Habraken Timmer 17
Kevin Kovacs Unibouw/DeLaRoy 15
Gert-Jan vd Eijnden Heeren v Geerts Schilderwerke 14
Marijn Adriaans Wereldwinkel 14
Koen vd Burgt Rayen Timmerwerken 13
Johan v Rooij Accu.nl 13
Jesper Vervenne VMW/Carmako 13
Sam vd Pol La Compagnie 12
Sergiu Chirila Commanderij 2/Habraken Timmer 11
Denzel Boonstra VMW/Carmako 10
Sander vd Broek Heeren v Geerts Schilderwerke 9
Luuk vd Pol La Compagnie 9
Mats Biemans La Compagnie 9
Sander Verhappen Heeren v Geerts Schilderwerke 8
Servaas vd Broek Rayen Timmerwerken 8
Tommy Geerts Wereldwinkel 8
Erik Derksen Zalencentrum Dientje 8
Freek Berlo Zalencentrum Dientje 8
Bram Manders Unibouw/DeLaRoy 8
Cis Slits Zonnestudio Gemert 7
Marijn Haenen Zonnestudio Gemert 7
Mike Ciechanowicz Rayen Timmerwerken 7
Teun de Groot Wereldwinkel 7
Jordi Rooijakkers VMW/Carmako 7
Rick Huijbers Unibouw/DeLaRoy 7
Ralph Clignett Zonnestudio Gemert 6
Lex Verijken Accu.nl 6
Alexander vd Acker Wereldwinkel 6
Thomas v Lierop Zalencentrum Dientje 6
Patrick Jansen La Gondola/Crazy Air 5
Geert Swinkels La Compagnie 5
Roy v Kreij La Gondola/Crazy Air 5
Guus vd Linden Zalencentrum Dientje 5
Niels vd Valk Zonnestudio Gemert 5
Wilco Gruijters La Compagnie 5
Damien v Schaijk VMW/Carmako 5
Erwin Verstegen Accu.nl 4
Harm vd Heijden Rayen Timmerwerken 4
Frank de Pater Accu.nl 4
Vincent Hoeks Zonnestudio Gemert 4
Jasper Nooyen Unibouw/DeLaRoy 4
Fons vd Oever Unibouw/DeLaRoy 4
Rene Rooyackers Commanderij 2/Habraken Timmer 3
Rico van Dijk Heeren v Geerts Schilderwerke 3
Wouter v Erp Zonnestudio Gemert 3
Rik vd Steijn Rayen Timmerwerken 3
Dave Habraken Commanderij 2/Habraken Timmer 3
Hans Bekkers Commanderij 2/Habraken Timmer 3
Stefan v Melis Happy Boys 1 3
Thom Peters La Compagnie 3
Nick Timmermans Commanderij 2/Habraken Timmer 3
Mike v Stiphout VMW/Carmako 3
Teun Kuijpers VMW/Carmako 3
Roy Neuteboom Unibouw/DeLaRoy 3
Bas vd Venne Unibouw/DeLaRoy 3
Alexander Katusev Unibouw/DeLaRoy 3
Rob vd Heijden Unibouw/DeLaRoy 3
Bjorn Bexkens Rayen Timmerwerken 2
Remco vd Heuvel La Gondola/Crazy Air 2
Ronald Brouwers Heeren v Geerts Schilderwerke 2
Gert-Jan Vogels Commanderij 2/Habraken Timmer 2
Alwies v Zeeland Commanderij 2/Habraken Timmer 2
Jan Rooijackers Accu.nl 2
Maikel Verstegen Accu.nl 2
Jelle Roosjen Accu.nl 2
Sam de Haas Wereldwinkel 2
Koen vd  Elsen Zalencentrum Dientje 2
Joost Donkers Wereldwinkel 2
Sjors v Dongen VMW/Carmako 2
Mitchell Vermeulen VMW/Carmako 2
Johan Baltussen La Compagnie 1
Eric Kanters Heeren v Geerts Schilderwerke 1
Paul Beyer Heeren v Geerts Schilderwerke 1
Anthony O`Bryan La Gondola/Crazy Air 1
Rob Vlemmings La Gondola/Crazy Air 1
Paul vd Tillaart Rayen Timmerwerken 1
Rob v Dooren Rayen Timmerwerken 1
Teun v Gerven Accu.nl 1
ToonGeerts Heeren v Geerts Schilderwerke 1
Joost Janssen Zonnestudio Gemert 1
Arne Houtermans La Gondola/Crazy Air 1
Frank Branten La Compagnie 1
Peter vd Crommenacker Commanderij 2/Habraken Timmer 1
Mark v Nunen Happy Boys 1 1
Emiel vd Heuvel Happy Boys 1 1
Stefan Janszen Commanderij 2/Habraken Timmer 1
Bart Vogels Rayen Timmerwerken 1
Sander vd Kaaij La Gondola/Crazy Air 1
Carlo v Kessel La Gondola/Crazy Air 1
Ron v Mierlo Zalencentrum Dientje 1
Gerco Vervenne Heeren v Geerts Schilderwerke 1
Nick Emonds Zalencentrum Dientje 1
Alvin v Mierlo Unibouw/DeLaRoy 1
Rob v Erven Accu.nl 1
Jordan v Kilsdonk La Compagnie 1
William Bladder Happy Boys 1 1
Djovani vd Wensch Happy Boys 1 1
Sander Vermeulen VMW/Carmako 1
Peter Steenbergen La Gondola/Crazy Air 1
Fons Brouwers Heeren v Geerts Schilderwerke 1
Copyright WAC Gemert, Cis Slits, Freek vd Wijdeven ©2006-2019