WAC Gemert



 
Beker Programma 06-09-2018
 
Hal 1  
18.30 A-1 Hazenveld/Verhagen - Autobedrijf van Schijndel 0 - 5
19.08 B-1 Smets Zeefdrukkerij - Spier Poortautom./vd Meijs 0 - 0
19.46 SUP Martens Dakbedekkingen - Twee ons communicatie 4 - 3 NV
BIJ GELIJKE STAND 2X5 MIN. VERLENGING + EVT. STRAFSCHOPPEN
20.24 C-1 Heeren van Geerts Schilderwer - Zalencentrum Dientje 4 - 3
21.02 D-3 Happy Boys 1 - Commanderij 2/J. Habraken Tim 0 - 6
21.40 E-1 KentekenplaatOnline.nl - Commanderij 3/Rooijackers Woo 2 - 0
22.18 L-3 Happy Boys 2 - Machinehandel van den Biggelaar 1 - 5
 
Hal 2  
18.35 F-1 Unibouw/DeLaRoy - Rayen Timmerwerken 4 - 2
19.13 G-1 vd Graft accountant&belasting - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 2 - 7
19.51 H-1 Zonnestudio Gemert - Van de Bungelaar Schilderwerk 3 - 2
20.29 I-1 La Compagnie - Lunenburg Administratie & Adv 1 - 2
21.07 J-1 La Gondola/Crazy Air - Workout Center Gemert 0 - 11
21.45 K-1 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof 1 - 2
 
 
Beker Programma 13-09-2018  
 
Hal 1  
18.30 D-1 Commanderij 2/J. Habraken Tim - twee ons communicatie 1 - 10
19.08 E-2 KentekenplaatOnline.nl - Dientje/AP Training 4 - 0
19.46 A-2 Autobedrijf van Schijndel - Stender/`t Ridderhof 0 - 2
20.24 B-2 Smets Zeefdrukkerij - VMW/Carmako 2 - 5
21.02 C-2 Zalencentrum Dientje - Commanderij 1 2 - 8
21.40 L-1 Machinehandel van den Biggelaar - Martens Dakbedekkingen 3 - 3
 
Hal 2  
18.35 J-2 Workout Center Gemert - YUQO Digital Marketing 2 - 8
19.13 K-2 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje 5 - 1
19.51 F-2 Unibouw/DeLaRoy - RoHaRo 1 - 8
20.29 G-2 vd Graft accountant&belasting - Accu.nl 1 - 1
21.07 H-2 Van de Bungelaar Schilderwerk - Wereldwinkel 0 - 3
21.45 I-2 La Compagnie - Vogels Metaalbewerking 2 - 6
 
 
Beker Programma 20-09-2018  
 
Hal 1  
18.30 H-3 Wereldwinkel - Zonnestudio Gemert 6 - 2
19.08 I-3 Vogels Metaalbewerking - Lunenburg Administratie & Adv 3 - 2
19.46 J-3 YUQO Digital Marketing - La Gondola/Crazy Air 10 - 0
20.24 K-3 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 1 - 1
21.02 F-3 RoHaRo - Rayen Timmerwerken 4 - 3
21.40 G-3 Accu.nl - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 0 - 6
 
Hal 2  
18.35 C-3 Commanderij 1 - Heeren van Geerts Schilderwer 1 - 0
19.13 L-2 Martens Dakbedekkingen - Happy Boys 2 8 - 0
19.51 D-2 Twee ons communicatie - Happy Boys 1 20 - 1
20.29 E-3 Dientje/AP Training - Commanderij 3/Rooijackers Woon     9 - 4
21.07 A-3 Stender/`t Ridderhof - Hazenveld/Verhagen 2 - 1
21.45 B-3 VMW/Carmako - Spier Poortautom./vd Meijs 1 - 7
               
               
COMPETITIE PROGRAMMA 04-10-2018    
 
Hal 1
18.30 383 Heeren van Geerts Schilderwer - Rayen Timmerwerken 1 - 2
19.06 22 Commanderij 1 - vd Graft accountant&belasting 4 - 0
19.42 3 twee ons communicatie - KentekenplaatOnline.nl 7 - 1
20.18 95 Machinehandel van den Biggelaar - Autobedrijf van Schijndel 2 - 1
20.54 107 Workout Center Gemert - Spier Poortautom./vd Meijs 1 - 4
21.30 58 Martens Dakbedekkingen - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof 10 - 0
22.06 54 YUQO Digital Marketing - Dientje/AP Training 4 - 2
 
Hal 2
18.30 326 La Compagnie - Commanderij 2/J. Habraken Tim   5 - 3
19.06 260 Stender/`t Ridderhof - Van de Bungelaar Schilderwerk 7 - 4
19.42 210 Vogels Metaalbewerking - Lunenburg Administratie & Adv 2 - 1
20.18 169 Happy Boys 2 - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 5 - 1
20.54 151 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Smets Zeefdrukkerij 7 - 3
21.30 196 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - RoHaRo 1 - 3
22.06 164 Hazenveld/Verhagen - Commanderij 3/Rooijackers Woo 7 - 2
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 11-10-2018    
 
Hal 1
18.30 257 Stender/`t Ridderhof - Happy Boys 2 4 - 3
19.06 379 Heeren van Geerts Schilderwer - Zalencentrum Dientje 0 - 2
19.42 306 Accu.nl - VMW/Carmako 0 - 4
20.18 359 Rayen Timmerwerken - La Gondola/Crazy Air 1 - 1
20.54 320 La Compagnie - Happy Boys 1 6 - 0
21.30 286 Wereldwinkel - Unibouw/DeLaRoy 1 - 5
22.06 344 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Zonnestudio Gemert 2 - 3
 
Hal 2
18.30 145 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Hazenveld/Verhagen 2 - 1
19.06 75 Autobedrijf van Schijndel - Workout Center Gemert 1 - 3
19.42 23 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - twee ons communicatie 1 - 5
20.18 116 Dientje/AP Training - Martens Dakbedekkingen 2 - 5
20.54 126 vd Graft accountant&belasting - YUQO Digital Marketing 1 - 4
21.30 41 KentekenplaatOnline.nl - Machinehandel van den Biggelaar 1 - 2
22.06 79 Spier Poortautom./vd Meijs - Commanderij 1 7 - 4
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 18-10-2018    
 
Hal 1
18.30 63 Martens Dakbedekkingen - Machinehandel van den Biggelaar 2 - 1
19.06 178 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 4 - 2
19.42 205 Van de Bungelaar Schilderwerk - Vogels Metaalbewerking 5 - 5
20.18 135 Lunenburg Administratie & Adv - Happy Boys 2 2 - 5
20.54 234 RoHaRo - Hazenveld/Verhagen 19 - 1
21.30 253 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Stender/`t Ridderhof 1 - 10
22.06 226 Smets Zeefdrukkerij - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje 0 - 1
 
Hal 2
18.30 104 Workout Center Gemert - YUQO Digital Marketing 2 - 2
19.06 336 La Gondola/Crazy Air - La Compagnie 1 - 2
19.42 312 Zalencentrum Dientje - Accu.nl 3 - 0
20.18 372 VMW/Carmako - Rayen Timmerwerken 3 - 2
20.54 393 Unibouw/DeLaRoy - Commanderij 2/J. Habraken Tim 3 - 3
21.30 296 Zonnestudio Gemert - Heeren van Geerts Schilderwer 6 - 3
22.06 265 Happy Boys 1 - Wereldwinkel 0 - 3
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 25-10-2018    
 
Hal 1
18.30 278 Wereldwinkel - Accu.nl 2 - 2
19.06 96 Machinehandel van den Biggelaar - Spier Poortautom./vd Meijs 3 - 3
19.42 21 Commanderij 1 - Dientje/AP Training 10 - 3
20.18 6 twee ons communicatie - Autobedrijf van Schijndel 3 - 0
20.54 59 Martens Dakbedekkingen - KentekenplaatOnline.nl 5 - 2
21.30 47 YUQO Digital Marketing - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof 8 - 1
22.06 110 Workout Center Gemert - vd Graft accountant&belasting 5 - 0
 
Hal 2
18.30 314 Zalencentrum Dientje - La Gondola/Crazy Air 0 - 0
19.06 173 Happy Boys 2 - Smets Zeefdrukkerij 2 - 2
19.42 197 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Commanderij 3/Rooijackers Woo 1 - 1
20.18 214 Vogels Metaalbewerking - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 1 - 2
20.54 254 Stender/`t Ridderhof - Lunenburg Administratie & Adv 0 - 0
21.30 160 Hazenveld/Verhagen - Van de Bungelaar Schilderwerk 1 - 2
22.06 152 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - RoHaRo 2 - 8
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 01-11-2018    
 
Hal 1
18.30 194 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Vogels Metaalbewerking 1 - 2
19.06 353 Rayen Timmerwerken - Happy Boys 1 15 - 1
19.42 277 Wereldwinkel - Zonnestudio Gemert 1 - 2
20.18 303 Accu.nl - La Gondola/Crazy Air 4 - 2
20.54 384 Heeren van Geerts Schilderwer - VMW/Carmako 2 - 5
21.30 346 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Zalencentrum Dientje 1 - 4
22.06 330 La Compagnie - Unibouw/DeLaRoy 2 - 0
 
Hal 2
18.30 203 Van de Bungelaar Schilderwerk - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 2 - 5
19.06 111 Dientje/AP Training - twee ons communicatie 2 - 3
19.42 82 Spier Poortautom./vd Meijs - YUQO Digital Marketing 8 - 0
20.18 127 vd Graft accountant&belasting - Martens Dakbedekkingen 2 - 10
20.54 68 Autobedrijf van Schijndel - Commanderij 1 1 - 2
21.30 42 KentekenplaatOnline.nl - Workout Center Gemert 3 - 4
22.06 30 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Machinehandel van den Biggelaar 2 - 2
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 08-11-2018    
 
Hal 1
18.30 12 Commanderij 1 - twee ons communicatie 1 - 1
19.06 250 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Vogels Metaalbewerking 1 - 3
19.42 223 Smets Zeefdrukkerij - Hazenveld/Verhagen 2 - 1
20.18 242 RoHaRo - Stender/`t Ridderhof 8 - 1
20.54 181 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje 2 - 5
21.30 133 Lunenburg Administratie & Adv - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 3 - 2
22.06 202 Van de Bungelaar Schilderwerk - Happy Boys 2 4 - 3
 
Hal 2
18.30 28 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Autobedrijf van Schijndel 2 - 4
19.06 289 Zonnestudio Gemert - Accu.nl 2 - 1
19.42 271 Happy Boys 1 - Commanderij 2/J. Habraken Tim 0 - 5
20.18 396 Unibouw/DeLaRoy - Heeren van Geerts Schilderwer 7 - 3
20.54 332 La Gondola/Crazy Air - Wereldwinkel 0 - 4
21.30 369 VMW/Carmako - La Compagnie 0 - 0
22.06 316 Zalencentrum Dientje - Rayen Timmerwerken 2 - 1
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 15-11-2018    
 
Hal 1
18.30 266 Happy Boys 1 - Zonnestudio Gemert 1 - 8
19.06 99 Machinehandel van den Biggelaar - vd Graft accountant&belasting 7 - 1
19.42 61 Martens Dakbedekkingen - Autobedrijf van Schijndel 4 - 0
20.18 13 Commanderij 1 - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof 7 - 1
20.54 109 Workout Center Gemert - Dientje/AP Training 2 - 0
21.30 7 twee ons communicatie - Spier Poortautom./vd Meijs 6 - 3
22.06 48 YUQO Digital Marketing - KentekenplaatOnline.nl 1 - 0
 
Hal 2
18.30 395 Unibouw/DeLaRoy - VMW/Carmako 4 - 1
19.06 174 Happy Boys 2 - RoHaRo 1 - 9
19.42 258 Stender/`t Ridderhof - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 0 - 7
20.18 193 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Van de Bungelaar Schilderwerk 1 - 2
20.54 153 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Commanderij 3/Rooijackers Woo 1 - 1
21.30 217 Vogels Metaalbewerking - Smets Zeefdrukkerij 0 - 5
22.06 155 Hazenveld/Verhagen - Lunenburg Administratie & Adv 0 - 5
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 22-11-2018    
 
Hal 1
18.30 230 Smets Zeefdrukkerij - Commanderij 3/Rooijackers Woo 1 - 0
19.06 363 Rayen Timmerwerken - Unibouw/DeLaRoy 8 - 7
19.42 298 Accu.nl - Happy Boys 1 9 - 0
20.18 279 Wereldwinkel - Zalencentrum Dientje 4 - 2
20.54 322 La Compagnie - Zonnestudio Gemert 2 - 3
21.30 381 Heeren van Geerts Schilderwer - La Gondola/Crazy Air 4 - 0
22.06 350 Commanderij 2/J. Habraken Tim - VMW/Carmako 2 - 3
 
Hal 2
18.30 232 RoHaRo - Lunenburg Administratie & Adv 8 - 2
19.06 35 KentekenplaatOnline.nl - Commanderij 1 3 - 7
19.42 31 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Workout Center Gemert 0 - 13
20.18 71 Autobedrijf van Schijndel - YUQO Digital Marketing 1 - 1
20.54 83 Spier Poortautom./vd Meijs - Martens Dakbedekkingen 2 - 5
21.30 119 Dientje/AP Training - Machinehandel van den Biggelaar 2 - 9
22.06 122 vd Graft accountant&belasting - twee ons communicatie 3 - 5
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 29-11-2018    
 
Hal 1
18.30 87 Spier Poortautom./vd Meijs - Dientje/AP Training 10 - 5
19.06 137 Lunenburg Administratie & Adv - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje 2 - 3
19.42 200 Van de Bungelaar Schilderwerk - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 1 - 3
20.18 179 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Hazenveld/Verhagen 3 - 3
20.54 231 Smets Zeefdrukkerij - Stender/`t Ridderhof 2 - 3
21.30 246 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Happy Boys 2 4 - 3
22.06 239 RoHaRo - Vogels Metaalbewerking 12 - 1
 
Hal 2
18.30 125 vd Graft accountant&belasting - KentekenplaatOnline.nl 4 - 3
19.06 274 Happy Boys 1 - Heeren van Geerts Schilderwer 1 - 7
19.42 313 Zalencentrum Dientje - La Compagnie 0 - 2
20.18 337 La Gondola/Crazy Air - Commanderij 2/J. Habraken Tim 1 - 5
20.54 365 VMW/Carmako - Wereldwinkel 2 - 1
21.30 294 Zonnestudio Gemert - Rayen Timmerwerken 1 - 1
22.06 389 Unibouw/DeLaRoy - Accu.nl 3 - 1
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 06-12-2018    
 
Hal 1
18.30 317 Zalencentrum Dientje - VMW/Carmako 1 - 4
19.06 15 Commanderij 1 - YUQO Digital Marketing 2 - 4
19.42 56 Martens Dakbedekkingen - twee ons communicatie 1 - 2
20.18 97 Machinehandel van den Biggelaar - Workout Center Gemert 5 - 4
20.54 114 Dientje/AP Training - KentekenplaatOnline.nl 3 - 4
21.30 29 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Spier Poortautom./vd Meijs 1 - 6
22.06 77 Autobedrijf van Schijndel - vd Graft accountant&belasting 1 - 5
 
Hal 2
18.30 331 La Gondola/Crazy Air - Happy Boys 1 6 - 0
19.06 190 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Hazenveld/Verhagen 3 - 3
19.42 185 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - RoHaRo 0 - 11
20.18 243 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Lunenburg Administratie & Adv 3 - 3
20.54 167 Happy Boys 2 - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 8 - 3
21.30 206 Van de Bungelaar Schilderwerk - Smets Zeefdrukkerij 2 - 1
22.06 261 Stender/`t Ridderhof - Vogels Metaalbewerking 2 - 6
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 13-12-2018    
 
Hal 1
18.30 199 Van de Bungelaar Schilderwerk - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
19.06 282 Wereldwinkel - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
19.42 341 La Gondola/Crazy Air - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
20.18 295 Zonnestudio Gemert - VMW/Carmako .. - ..
20.54 358 Rayen Timmerwerken - La Compagnie .. - ..
21.30 309 Zalencentrum Dientje - Happy Boys 1 .. - ..
22.06 378 Heeren van Geerts Schilderwer - Accu.nl .. - ..
 
Hal 2
18.30 184 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
19.06 88 Spier Poortautom./vd Meijs - vd Graft accountant&belasting .. - ..
19.42 113 Dientje/AP Training - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
20.18 101 Workout Center Gemert - Commanderij 1 .. - ..
20.54 8 twee ons communicatie - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
21.30 49 YUQO Digital Marketing - Martens Dakbedekkingen .. - ..
22.06 39 KentekenplaatOnline.nl - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 20-12-2018    
 
Hal 1
18.30 25 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
19.06 229 Smets Zeefdrukkerij - RoHaRo .. - ..
19.42 249 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
20.18 148 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
20.54 213 Vogels Metaalbewerking - Happy Boys 2 .. - ..
21.30 165 Hazenveld/Verhagen - Stender/`t Ridderhof .. - ..
22.06 136 Lunenburg Administratie & Adv - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
 
Hal 2
18.30 73 Autobedrijf van Schijndel - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
19.06 275 Happy Boys 1 - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
19.42 290 Zonnestudio Gemert - Zalencentrum Dientje .. - ..
20.18 321 La Compagnie - Wereldwinkel .. - ..
20.54 305 Accu.nl - Rayen Timmerwerken .. - ..
21.30 351 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
22.06 370 VMW/Carmako - La Gondola/Crazy Air .. - ..
           
           
BEKER PROGRAMMA BESLISSINGSWEDSTRIJDEN 27-12-2018          
               
Hal1              
19.00   Heeren van Geerts Schilderwerken - Lunenburg Administratie & Advies    .. - ..
19.40   VMW/Carmako - Machinehandel van den Biggelaar     .. - ..
20.20   Van de Bungelaar Schilderwerk - Dientje/AP Training                 .. - ..
21.00   Workout Center Gemert - Autobedrijf van Schijndel           .. - ..
               
Winnaars van deze wedstrijden naar de grote beker, verliezers naar de kleine beker.
               
Hal2              
19.00   Hazenveld/Verhagen - Zalencentrum Dientje                .. - ..
19.40   La Compagnie Wooninrichting - Commanderij 3/Rooijackers  .. - ..
20.20   Happy Boys 2 - Zonnestudio Gemert                  .. - ..
21.00   Happy Boys 1 - La Gondola/Crazy Air                .. - ..
               

Winnaars van deze wedstrijden naar de kleine beker, verliezers zijn uitgeschakeld.

Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk16 van de Regionale spelregels.
Na afloop omstreeks 22.00 uur loting K.O-fase “grote” en “kleine” beker.

               
               
COMPETITIE PROGRAMMA 03-01-2019    
 
Hal 1
18.30 388 Unibouw/DeLaRoy - Zonnestudio Gemert .. - ..
19.06 45 YUQO Digital Marketing - twee ons communicatie .. - ..
19.42 64 Martens Dakbedekkingen - Workout Center Gemert .. - ..
20.18 124 vd Graft accountant&belasting - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
20.54 40 KentekenplaatOnline.nl - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
21.30 76 Autobedrijf van Schijndel - Dientje/AP Training .. - ..
22.06 90 Machinehandel van den Biggelaar - Commanderij 1 .. - ..
 
Hal 2
18.30 285 Wereldwinkel - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
19.06 161 Hazenveld/Verhagen - Vogels Metaalbewerking .. - ..
19.42 255 Stender/`t Ridderhof - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
20.18 238 RoHaRo - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
20.54 140 Lunenburg Administratie & Adv - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
21.30 186 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
22.06 170 Happy Boys 2 - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 10-01-2019    
 
Hal 1
18.30 241 RoHaRo - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
19.06 345 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Accu.nl .. - ..
19.42 380 Heeren van Geerts Schilderwer - La Compagnie .. - ..
20.18 390 Unibouw/DeLaRoy - Zalencentrum Dientje .. - ..
20.54 364 VMW/Carmako - Happy Boys 1 .. - ..
21.30 333 La Gondola/Crazy Air - Zonnestudio Gemert .. - ..
22.06 354 Rayen Timmerwerken - Wereldwinkel .. - ..
 
Hal 2
18.30 198 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Stender/`t Ridderhof .. - ..
19.06 34 KentekenplaatOnline.nl - twee ons communicatie .. - ..
19.42 74 Autobedrijf van Schijndel - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
20.18 86 Spier Poortautom./vd Meijs - Workout Center Gemert .. - ..
20.54 123 vd Graft accountant&belasting - Commanderij 1 .. - ..
21.30 115 Dientje/AP Training - YUQO Digital Marketing .. - ..
22.06 27 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Martens Dakbedekkingen .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 17-01-2019    
 
Hal 1
18.30 132 vd Graft accountant&belasting - Dientje/AP Training .. - ..
19.06 237 RoHaRo - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
19.42 180 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Happy Boys 2 .. - ..
20.18 222 Smets Zeefdrukkerij - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
20.54 139 Lunenburg Administratie & Adv - Vogels Metaalbewerking .. - ..
21.30 245 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Hazenveld/Verhagen .. - ..
22.06 209 Van de Bungelaar Schilderwerk - Stender/`t Ridderhof .. - ..
 
Hal 2
18.30 16 Commanderij 1 - Martens Dakbedekkingen .. - ..
19.06 367 VMW/Carmako - Accu.nl .. - ..
19.42 338 La Gondola/Crazy Air - Rayen Timmerwerken .. - ..
20.18 269 Happy Boys 1 - La Compagnie .. - ..
20.54 387 Unibouw/DeLaRoy - Wereldwinkel .. - ..
21.30 293 Zonnestudio Gemert - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
22.06 318 Zalencentrum Dientje - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 24-01-2019    
 
Hal 1
18.30 302 Accu.nl - La Compagnie .. - ..
19.06 2 twee ons communicatie - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
19.42 92 Machinehandel van den Biggelaar - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
20.18 55 YUQO Digital Marketing - vd Graft accountant&belasting .. - ..
20.54 106 Workout Center Gemert - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
21.30 18 Commanderij 1 - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
22.06 65 Martens Dakbedekkingen - Dientje/AP Training .. - ..
 
Hal 2
18.30 360 Rayen Timmerwerken - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
19.06 216 Vogels Metaalbewerking - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
19.42 166 Happy Boys 2 - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
20.18 163 Hazenveld/Verhagen - RoHaRo .. - ..
20.54 264 Stender/`t Ridderhof - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
21.30 195 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
22.06 147 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 31-01-2019    
 
Hal 1
18.30 211 Vogels Metaalbewerking - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
19.06 301 Accu.nl - Zalencentrum Dientje .. - ..
19.42 377 Heeren van Geerts Schilderwer - Zonnestudio Gemert .. - ..
20.18 352 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
20.54 325 La Compagnie - La Gondola/Crazy Air .. - ..
21.30 276 Wereldwinkel - Happy Boys 1 .. - ..
22.06 361 Rayen Timmerwerken - VMW/Carmako .. - ..
 
Hal 2
18.30 168 Happy Boys 2 - Hazenveld/Verhagen .. - ..
19.06 38 KentekenplaatOnline.nl - Martens Dakbedekkingen .. - ..
19.42 131 vd Graft accountant&belasting - Workout Center Gemert .. - ..
20.18 112 Dientje/AP Training - Commanderij 1 .. - ..
20.54 67 Autobedrijf van Schijndel - twee ons communicatie .. - ..
21.30 26 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - YUQO Digital Marketing .. - ..
22.06 85 Spier Poortautom./vd Meijs - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 07-02-2109    
 
Hal 1
18.30 9 twee ons communicatie - Workout Center Gemert .. - ..
19.06 143 Lunenburg Administratie & Adv - Stender/`t Ridderhof .. - ..
19.42 224 Smets Zeefdrukkerij - Happy Boys 2 .. - ..
20.18 248 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
20.54 201 Van de Bungelaar Schilderwerk - Hazenveld/Verhagen .. - ..
21.30 183 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Vogels Metaalbewerking .. - ..
22.06 233 RoHaRo - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
 
Hal 2
18.30 93 Machinehandel van den Biggelaar - YUQO Digital Marketing .. - ..
19.06 373 VMW/Carmako - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
19.42 272 Happy Boys 1 - Rayen Timmerwerken .. - ..
20.18 288 Zonnestudio Gemert - Wereldwinkel .. - ..
20.54 334 La Gondola/Crazy Air - Accu.nl .. - ..
21.30 315 Zalencentrum Dientje - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
22.06 391 Unibouw/DeLaRoy - La Compagnie .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 14-02-2019    
 
Hal 1
18.30 347 Commanderij 2/J. Habraken Tim - La Compagnie .. - ..
19.06 91 Machinehandel van den Biggelaar - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
19.42 51 YUQO Digital Marketing - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
20.18 66 Martens Dakbedekkingen - vd Graft accountant&belasting .. - ..
20.54 17 Commanderij 1 - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
21.30 103 Workout Center Gemert - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
22.06 10 twee ons communicatie - Dientje/AP Training .. - ..
 
Hal 2
18.30 362 Rayen Timmerwerken - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
19.06 171 Happy Boys 2 - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
19.42 162 Hazenveld/Verhagen - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
20.18 263 Stender/`t Ridderhof - RoHaRo .. - ..
20.54 192 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
21.30 144 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
22.06 219 Vogels Metaalbewerking - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 21-02-2019    
 
Hal 1
18.30 156 Hazenveld/Verhagen - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
19.06 357 Rayen Timmerwerken - Zalencentrum Dientje .. - ..
19.42 342 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Happy Boys 1 .. - ..
20.18 385 Heeren van Geerts Schilderwer - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
20.54 281 Wereldwinkel - La Gondola/Crazy Air .. - ..
21.30 328 La Compagnie - VMW/Carmako .. - ..
22.06 300 Accu.nl - Zonnestudio Gemert .. - ..
 
Hal 2
18.30 176 Happy Boys 2 - Stender/`t Ridderhof .. - ..
19.06 120 Dientje/AP Training - Workout Center Gemert .. - ..
19.42 130 vd Graft accountant&belasting - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
20.18 78 Spier Poortautom./vd Meijs - twee ons communicatie .. - ..
20.54 24 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Commanderij 1 .. - ..
21.30 72 Autobedrijf van Schijndel - Martens Dakbedekkingen .. - ..
22.06 37 KentekenplaatOnline.nl - YUQO Digital Marketing .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 28-02-2019    
 
Hal 1
18.30 53 YUQO Digital Marketing - Workout Center Gemert .. - ..
19.06 244 Commanderij 3/Rooijackers Woo - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
19.42 187 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.18 228 Smets Zeefdrukkerij - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.54 204 Van de Bungelaar Schilderwerk - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
21.30 235 RoHaRo - Happy Boys 2 .. - ..
22.06 134 Lunenburg Administratie & Adv - Hazenveld/Verhagen .. - ..
 
Hal 2
18.30 94 Machinehandel van den Biggelaar - Martens Dakbedekkingen .. - ..
19.06 291 Zonnestudio Gemert - La Compagnie .. - ..
19.42 340 La Gondola/Crazy Air - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
20.18 267 Happy Boys 1 - Accu.nl .. - ..
20.54 310 Zalencentrum Dientje - Wereldwinkel .. - ..
21.30 394 Unibouw/DeLaRoy - Rayen Timmerwerken .. - ..
22.06 371 VMW/Carmako - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
           
           
GROTE BEKER PROGRAMMA 7-3-2019          
               
Hal1              
19.00              
19.40              
20.20              
21.00              
               
Hal2              
19.00              
19.40              
20.20              
21.00              
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 14-03-2019    
 
Hal 1
18.30 335 La Gondola/Crazy Air - Zalencentrum Dientje .. - ..
19.06 50 YUQO Digital Marketing - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
19.42 14 Commanderij 1 - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
20.18 102 Workout Center Gemert - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
20.54 98 Machinehandel van den Biggelaar - Dientje/AP Training .. - ..
21.30 11 twee ons communicatie - vd Graft accountant&belasting .. - ..
22.06 62 Martens Dakbedekkingen - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
 
Hal 2
18.30 299 Accu.nl - Wereldwinkel .. - ..
19.06 158 Hazenveld/Verhagen - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
19.42 188 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
20.18 149 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
20.54 175 Happy Boys 2 - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
21.30 218 Vogels Metaalbewerking - RoHaRo .. - ..
22.06 262 Stender/`t Ridderhof - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 21-03-2119    
 
Hal 1
18.30 182 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
19.06 348 Commanderij 2/J. Habraken Tim - La Gondola/Crazy Air .. - ..
19.42 284 Wereldwinkel - VMW/Carmako .. - ..
20.18 324 La Compagnie - Zalencentrum Dientje .. - ..
20.54 355 Rayen Timmerwerken - Zonnestudio Gemert .. - ..
21.30 308 Accu.nl - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
22.06 375 Heeren van Geerts Schilderwer - Happy Boys 1 .. - ..
 
Hal 2
18.30 215 Vogels Metaalbewerking - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
19.06 128 vd Graft accountant&belasting - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
19.42 46 YUQO Digital Marketing - Commanderij 1 .. - ..
20.18 43 KentekenplaatOnline.nl - Dientje/AP Training .. - ..
20.54 108 Workout Center Gemert - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
21.30 5 twee ons communicatie - Martens Dakbedekkingen .. - ..
22.06 80 Spier Poortautom./vd Meijs - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 28-03-2019    
 
Hal 1
18.30 69 Autobedrijf van Schijndel - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
19.06 142 Lunenburg Administratie & Adv - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
19.42 159 Hazenveld/Verhagen - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
20.18 220 Vogels Metaalbewerking - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.54 146 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Happy Boys 2 .. - ..
21.30 236 RoHaRo - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
22.06 227 Smets Zeefdrukkerij - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
 
Hal 2
18.30 1 twee ons communicatie - Commanderij 1 .. - ..
19.06 366 VMW/Carmako - Zonnestudio Gemert .. - ..
19.42 343 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Wereldwinkel .. - ..
20.18 392 Unibouw/DeLaRoy - La Gondola/Crazy Air .. - ..
20.54 327 La Compagnie - Rayen Timmerwerken .. - ..
21.30 307 Accu.nl - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
22.06 268 Happy Boys 1 - Zalencentrum Dientje .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 04-04-2019    
 
Hal 1
18.30 374 VMW/Carmako - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
19.06 32 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - Dientje/AP Training .. - ..
19.42 129 vd Graft accountant&belasting - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
20.18 89 Machinehandel van den Biggelaar - twee ons communicatie .. - ..
20.54 60 Martens Dakbedekkingen - YUQO Digital Marketing .. - ..
21.30 70 Autobedrijf van Schijndel - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
22.06 20 Commanderij 1 - Workout Center Gemert .. - ..
 
Hal 2
18.30 287 Zonnestudio Gemert - Happy Boys 1 .. - ..
19.06 240 RoHaRo - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
19.42 208 Van de Bungelaar Schilderwerk - Commanderij 3/Rooijackers Woo .. - ..
20.18 172 Happy Boys 2 - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.54 256 Stender/`t Ridderhof - Hazenveld/Verhagen .. - ..
21.30 177 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
22.06 189 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 11-04-2019    
 
Hal 1
18.30 141 Lunenburg Administratie & Adv - RoHaRo .. - ..
19.06 386 Unibouw/DeLaRoy - Happy Boys 1 .. - ..
19.42 311 Zalencentrum Dientje - Zonnestudio Gemert .. - ..
20.18 339 La Gondola/Crazy Air - VMW/Carmako .. - ..
20.54 382 Heeren van Geerts Schilderwer - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
21.30 356 Rayen Timmerwerken - Accu.nl .. - ..
22.06 280 Wereldwinkel - La Compagnie .. - ..
 
Hal 2
18.30 251 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Smets Zeefdrukkerij .. - ..
19.06 81 Spier Poortautom./vd Meijs - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
19.42 4 twee ons communicatie - YUQO Digital Marketing .. - ..
20.18 105 Workout Center Gemert - Martens Dakbedekkingen .. - ..
20.54 33 Minn 10 Menswear/`t Ridderhof - vd Graft accountant&belasting .. - ..
21.30 19 Commanderij 1 - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
22.06 117 Dientje/AP Training - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 18-04-2019    
 
Hal 1
18.30 44 KentekenplaatOnline.nl - vd Graft accountant&belasting .. - ..
19.06 221 Smets Zeefdrukkerij - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
19.42 212 Vogels Metaalbewerking - Hazenveld/Verhagen .. - ..
20.18 154 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.54 207 Van de Bungelaar Schilderwerk - RoHaRo .. - ..
21.30 191 Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje - Happy Boys 2 .. - ..
22.06 247 Commanderij 3/Rooijackers Woo - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
 
Hal 2
18.30 118 Dientje/AP Training - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
19.06 283 Wereldwinkel - Rayen Timmerwerken .. - ..
19.42 304 Accu.nl - Commanderij 2/J. Habraken Tim .. - ..
20.18 329 La Compagnie - Heeren van Geerts Schilderwer .. - ..
20.54 319 Zalencentrum Dientje - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
21.30 273 Happy Boys 1 - VMW/Carmako .. - ..
22.06 292 Zonnestudio Gemert - La Gondola/Crazy Air .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 25-04-2019    
 
Hal 1
19.06 84 Spier Poortautom./vd Meijs - Autobedrijf van Schijndel .. - ..
19.42 57 Martens Dakbedekkingen - Commanderij 1 .. - ..
20.18 52 YUQO Digital Marketing - Machinehandel van den Biggelaar .. - ..
20.54 225 Smets Zeefdrukkerij - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
21.30 259 Stender/`t Ridderhof - Gij&Ik/Gimmerts Kruidenvrouwtje .. - ..
22.06 157 Hazenveld/Verhagen - Happy Boys 2 .. - ..
 
Hal 2
19.06 138 Lunenburg Administratie & Adv - Van de Bungelaar Schilderwerk .. - ..
19.42 252 Commanderij 3/Rooijackers Woo   - RoHaRo .. - ..
20.18 150 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.54 36 KentekenplaatOnline.nl - Minn 10 Menswear/`t Ridderhof .. - ..
21.30 121 Dientje/AP Training - vd Graft accountant&belasting .. - ..
22.06 100 Workout Center Gemert - twee ons communicatie .. - ..
     
     
COMPETITIE PROGRAMMA 02-05-2019    
 
Hal 1
19.06 270 Happy Boys 1 - La Gondola/Crazy Air .. - ..
19.42 376 Heeren van Geerts Schilderwer - Wereldwinkel .. - ..
20.18 349 Commanderij 2/J. Habraken Tim - Rayen Timmerwerken .. - ..
 
Hal 2
19.06 368 VMW/Carmako - Zalencentrum Dientje .. - ..
19.42 297 Zonnestudio Gemert - Unibouw/DeLaRoy .. - ..
20.18     323   La Compagnie -   Accu.nl ..   -   ..  
 
 
KLEINE BEKER PROGRAMMA 09-05-2019
Hal 1
19.00     -   .. - ..
19.40     -   .. - ..
20.20     -   .. - ..
21.00
 
Hal 2     -   .. - ..
19.00
19.40     -   .. - ..
20.20     -   .. - ..
21.00      -     ..   -   ..  
 

Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk16 van de Regionale spelregels.

 
 
BEKER PROGRAMMA 16-05-2019

HAL 1  Kwart finale grote beker

19.00     -   .. - ..
19.45     -   .. - ..
20.30     -   .. - ..
21.15
 

HAL 2  Kwart finale kleine beker

19.00
19.45     -   .. - ..
20.30     -   .. - ..
21.15      -     ..   -   ..  
 

Deze wedstrijden duren 2 x 20 minuten.
Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de Regionale spelregels.

 
 
BEKER PROGRAMMA 23-05-2019

HAL 1  Halve finale kleine beker

18.30     -   .. - ..

HAL 1  Halve finale kleine beker

18.30     -   .. - ..

HAL 1  Finale kleine beker

20.10     -   .. - ..

 

HAL 1  Halve finale grote beker

19.20     -   .. - ..

HAL 1  Halve finale grote beker

19.20     -   .. - ..

HAL 1  Finale grote beker

21.00     -   .. - ..
 

Deze wedstrijden duren 2 x 20 minuten.
Bij gelijke stand 2 x 5 minuten verlenging + eventueel strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de Regionale spelregels.

 
Copyright WAC Gemert, Cis Slits, Freek vd Wijdeven ©2006-2018