WAC Gemert



           
Beker Programma 05-09-2019
           
Hal 1          
18.30 A-3 Happy Boys 1 - Martens Dakbedekkingen 2 0 - 10
19.08 B-1 Happy Boys 2 - VMW/Carmako 2 - 6
19.46 SUP BJORN KLOKGIETER TIMMERWERKEN - HAPPY BOYS 3 2 - 4
20.24 C-1 Stender/’t Ridderhof - La Gondola/Crazy Air 4 - 0
21.02 D-1 Cafe Gij& IK - Wereldwinkel 2 - 2
21.40 E-1 Kentekenplaatonline.nl - JR Dakbedekkingen 1 - 1
22.18 L-3 Yuqo Digital Marketing - vd Bungelaar Schilderwerken 0 - 1
           
Hal 2          
18.35 F-1 Minn 10 menswear/’t Ridderhof - Accu.nl 2 - 1
19.13 G-1 Albert Heijn - Vogels Metaalbewerking 2 - 1
19.51 H-1 Outdoor Island - Rayen Timmerwerken 7 - 0
20.29 I-1 Auto Mundi/@Harmse - Autob. Schoenmakers/P&P Groenpr. 0 - 5
21.07 J-1 Zonderstudio - Martens Dakbedekkingen 0 - 9
21.45 K-1 La Compagnie - Opsteen-Sterken 1 - 2
           
Beker Programma 12-09-2019
           
Hal 1          
18.30 D-2 Wereldwinkel - Commanderij 2/Habraken timmerw. 9 - 4
19.08 E-2 JR Dakbedekkingen - Commanderij 1 4 - 7
19.46 A-2 Happy Boys 3 - Happy Boys 1 14 - 1
20.24 B-2 VMW/Carmako - Machinehandel vd Biggelaar 0 - 10
21.02 C-2 La Gondola/Crazy air - Heeren v Geerts Schilderwerken 3 - 2
21.40 L-2 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - Yuqo Digital Marketing 4 - 4
           
Hal 2          
18.35 J-2 Martens Dakbedekkingen - Lunenburg Adm. & Advies 10 - 0
19.13 K-2 Opsteen-Sterken - Commanderij 3/Rooijackers Woon. 1 - 3
19.51 F-2 Accu.nl - Unibouw/Manders Automatisering 0 - 4
20.29 G-2 Vogels Metaalbewerking - A. School Tuin./v Rooij Graszoden 5 - 2
21.07 H-2 Rayen Timmerwerken - v Schijndel Dakbedekking 1 - 4
21.45 I-2 Autob. Schoenmakers/P&P Groenpr. - Spier poortautom./vd Meijs. 3 - 4
           
Beker Programma 19-09-2019
           
Hal 1          
18.30 H-3 v Schijndel Dakbedekking - Outdoor Island 7 - 3
19.08 I-3 Spier poortautom./vd Meijs - Auto Mundi/@Harmse 12 - 0
19.46 J-3 Lunenburg Adm. & Adv. - Zonderstudio 1 - 4
20.24 K-3 Commanderij 3/Rooijackers Woon. - La Compagnie 4 - 0
21.02 F-3 Unibouw/Manders Automatisering - Minn 10 menswear/’t Ridderhof 1 - 2
21.40 G-3 A. School Tuin./v Rooij Grasz. - Albert Heijn 1 - 10
           
Hal 2          
18.35 C-3 Heeren v Geerts Schilderw. Stender/’t Ridderhof 0 - 2
19.13 L-1 vd Bungelaar Schilderwerken Bjorn Klokgieter Timmerwerken 1 - 3
19.51 D-3 Commanderij 2/Habraken Timmerw. Cafe Gij & Ik 3 - 3
20.29 E-3 Commanderij 1 - Kentekenplaatonline.nl 3 - 1
21.07 A-1 Martens Dakbedekkingen 2 - Happy Boys 3 3 - 5
21.45 B-3 Machinehandel vd Biggelaar Happy Boys 2 6 - 1
           
Na afloop omstreeks 22.45 uur loting beslissingswedstrijden beker.
           
           
LET OP! In deze eerste drie weken worden team foto´s gemaakt!
Zorg dat alles in orde is om de foto´s te kunnen maken!
           
           
BEKER PROGRAMMA BESLISSINGSWEDSTRIJDEN 26-09-19
           
Hal 1          
19.00   Unibouw/Manders Automatisering - Autob.Schoen./P&P Groenpr 2 - 1
19.40   La Gondola/Crazy Air             - Opsteen/Sterken 3 - 1
20.20   Martens Dakbedekkingen 2       - Vogels Metaalbewerking 1 - 1
21.00   Outdoor Island                  -

vd Bungelaar Schilderwerken    

5 - 2
           
Hal 2          
19.00   Auto Mundi/@Harmse              - La Compagnie                     gestaakt
19.40   Rayen Timmerwerken              - Lunenburg Adm. & Adv 0 - 2
20.20   Happy Boys 2                   - Accu.nl 2 - 2
21.00   A. School Tuin./v Rooij Grasz. - Happy Boys 1                     11 - 1
           
*W.n.s.
 
Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de
Regionale spelregels.
Na afloop omstreeks 22.00 uur loting K.O-fase “grote” en “kleine” beker.
           
COMPETITIE PROGRAMMA 03-10-2019
           
Hal 1          
18.30 387 Opsteen-Sterken - Wereldwinkel 2 - 8 
19.06 109 Happy Boys 3 - v. Schijndel Dakbedekkingen 1 - 3 
19.42 61 Martens Dakbedekkingen - Albert Heijn 0 - 4 
20.18 81 Spier Poortautom./vd Meijs - KentekenplaatOnline.nl 6 - 1 
20.54 91 Machinehandel vd Biggelaar - Auto Mundi/@Harmse 6 - 1 
21.30 4 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - YUQO Digital Marketing 1 - 2 
22.06 22 Commanderij 1 - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 9 - 2 
           
Hal 2          
18.30 358 Rayen Timmerwerken - Heeren v Geerts Schilderwerken 2 - 2 
19.06 228 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Vogels Metaalbewerking 7 - 2 
19.42 144 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Lunenburg Administratie & Adv 1 - 1 
20.18 170 Happy Boys 2 - Cafe Gij & Ik 2 - 3 
20.54 207 vd Bungelaar Schilderwerken - La Compagnie 0 - 3 
21.30 186 Stender/`t Ridderhof - Unibouw/Manders Automatisering 1 - 1 
22.06 165 Commanderij 3/Rooijackers Woon - JR Dakbedekkingen 2 - 4 
           
COMPETITIE PROGRAMMA 10-10-2019
           
Hal 1          
18.30 224 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Happy Boys 2 2 - 2
19.06 389 Opsteen-Sterken - Accu.nl 0 - 1
19.42 318 VMW/Carmako - Martens Dakbedekkingen 2 6 - 3
20.18 281 Wereldwinkel - La Gondola/Crazy Air 4 - 0
20.54 353 Rayen Timmerwerken - Happy Boys 1 9 - 0
21.30 295 Zonderstudio - Outdoor Island 2 - 8
22.06 326 Heeren v Geerts Schilderwerken - Commanderij 2/Habraken Timmer 0 - 6
           
Hal 2          
18.30 201 vd Bungelaar Schilderwerken - Commanderij 3/Rooijackers Woon 2 - 1
19.06 41 KentekenplaatOnline.nl - Machinehandel vd Biggelaar 1 - 4
19.42 49 YUQO Digital Marketing - Martens Dakbedekkingen 0 - 4
20.18 122 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Bjorn Klokgieter Timmerwerken 4 - 1
20.54 112 v. Schijndel Dakbedekkingen - Commanderij 1 1 - 2
21.30 73 Albert Heijn - Spier Poortautom./vd Meijs 2 - 4
22.06 31 Auto Mundi/@Harmse - Happy Boys 3 1 - 7
           
COMPETITIE PROGRAMMA 17-10-2019
           
Hal 1          
18.30 7 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - Spier Poortautom./vd Meijs 1 - 4 
19.06 193 Cafe Gij & Ik - vd Bungelaar Schilderwerken 1 - 1 
19.42 211 Vogels Metaalbewerking - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 7 - 0 
20.18 135 Lunenburg Administratie & Adv - Happy Boys 2 2 - 2 
20.54 245 Unibouw/Manders Automatisering - Commanderij 3/Rooijackers Woon 2 - 1 
21.30 262 JR Dakbedekkingen - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 0 - 3 
22.06 236 La Compagnie - Stender/`t Ridderhof 2 - 0 
           
Hal 2          
18.30 90 Machinehandel vd Biggelaar - Commanderij 1 3 - 3 
19.06 338 La Gondola/Crazy Air - Rayen Timmerwerken 3 - 1 
19.42 301 Accu.nl - VMW/Carmako 1 - 3 
20.18 376 Martens Dakbedekkingen 2 - Wereldwinkel 3 - 3 
20.54 369 Outdoor Island - Heeren v Geerts Schilderwerken 6 - 1 
21.30 352 Commanderij 2/Habraken Timmer - Opsteen-Sterken 5 - 3 
22.06 266 Happy Boys 1 - Zonderstudio 1 - 5 
           
COMPETITIE PROGRAMMA 24-10-2019
           
Hal 1          
18.30 290 Zonderstudio - VMW/Carmako 1 - 6
19.06 80 Spier Poortautom./vd Meijs - Auto Mundi/@Harmse 4 - 2
19.42 110 Happy Boys 3 - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 8 - 1
20.18 59 Martens Dakbedekkingen - KentekenplaatOnline.nl 7 - 1
20.54 6 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - Albert Heijn 2 - 3
21.30 15 Commanderij 1 - YUQO Digital Marketing 2 - 2
22.06 98 Machinehandel vd Biggelaar - v. Schijndel Dakbedekkingen 3 - 6
           
Hal 2          
18.30 303 Accu.nl - La Gondola/Crazy Air 6 - 1
19.06 174 Happy Boys 2 - La Compagnie 3 - 5
19.42 187 Stender/`t Ridderhof - JR Dakbedekkingen 5 - 0
20.18 148 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Cafe Gij & Ik 3 - 1
20.54 221 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Lunenburg Administratie & Adv 4 - 3
21.30 161 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Vogels Metaalbewerking 6 - 0
22.06 208 vd Bungelaar Schilderwerken - Unibouw/Manders Automatisering 3 - 1
           
COMPETITIE PROGRAMMA 31-10-2019
           
Hal 1          
18.30 178 Stender/`t Ridderhof - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 2 - 2 
19.06 276 Wereldwinkel - Happy Boys 1 12 - 0 
19.42 293 Zonderstudio - Commanderij 2/Habraken Timmer 1 - 1 
20.18 314 VMW/Carmako - La Gondola/Crazy Air 5 - 0 
20.54 396 Opsteen-Sterken - Martens Dakbedekkingen 2 1 - 2 
21.30 323 Heeren v Geerts Schilderwerken - Accu.nl 1 - 5 
22.06 361 Rayen Timmerwerken - Outdoor Island 2 - 2 
           
Hal 2          
18.30 215 Vogels Metaalbewerking - Cafe Gij & Ik 1 - 5 
19.06 127 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Martens Dakbedekkingen 1 - 4 
19.42 24 Auto Mundi/@Harmse - Commanderij 1 0 - 3 
20.18 111 v. Schijndel Dakbedekkingen - Bjorn Klokgieter Timmerwerken 1 - 8 
20.54 42 KentekenplaatOnline.nl - Happy Boys 3 0 - 3 
21.30 74 Albert Heijn - Machinehandel vd Biggelaar 3 - 2 
22.06 51 YUQO Digital Marketing - Spier Poortautom./vd Meijs 3 - 3 
           
COMPETITIE PROGRAMMA 07-11-2019
           
Hal 1          
18.30 105 Happy Boys 3 - Martens Dakbedekkingen 1 - 7
19.06 255 JR Dakbedekkingen - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 2 - 2
19.42 234 La Compagnie - Commanderij 3/Rooijackers Woon 2 - 4
20.18 251 Unibouw/Manders Automatisering - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 2 - 2
20.54 192 Cafe Gij & Ik - Stender/`t Ridderhof 1 - 2
21.30 138 Lunenburg Administratie & Adv - vd Bungelaar Schilderwerken 0 - 5
22.06 213 Vogels Metaalbewerking - Happy Boys 2 6 - 4
           
Hal 2          
18.30 48 YUQO Digital Marketing - KentekenplaatOnline.nl 2 - 1
19.06 346 Commanderij 2/Habraken Timmer - VMW/Carmako 2 - 7
19.42 269 Happy Boys 1 - Heeren v Geerts Schilderwerken 3 - 3
20.18 374 Outdoor Island - Opsteen-Sterken 7 - 1
20.54 333 La Gondola/Crazy Air - Zonderstudio 2 - 3
21.30 383 Martens Dakbedekkingen 2 - Rayen Timmerwerken 2 - 1
22.06 299 Accu.nl - Wereldwinkel 1 - 3
           
COMPETITIE PROGRAMMA 14-11-2019
           
Hal 1          
18.30 271 Happy Boys 1 - Commanderij 2/Habraken Timmer 3 - 11
19.06 87 Spier Poortautom./vd Meijs - v. Schijndel Dakbedekkingen 1 - 2 
19.42 3 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - KentekenplaatOnline.nl 3 - 1 
20.18 104 Happy Boys 3 - YUQO Digital Marketing 3 - 1 
20.54 99 Machinehandel vd Biggelaar - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 3 - 1 
21.30 58 Martens Dakbedekkingen - Auto Mundi/@Harmse 13 - 3 
22.06 17 Commanderij 1 - Albert Heijn 0 - 4 
           
Hal 2          
18.30 373 Outdoor Island - Martens Dakbedekkingen 2 6 - 0 
19.06 175 Happy Boys 2 - Unibouw/Manders Automatisering 1 - 4 
19.42 226 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Cafe Gij & Ik 1 - 1 
20.18 183 Stender/`t Ridderhof - Vogels Metaalbewerking 3 - 4 
20.54 209 vd Bungelaar Schilderwerken - JR Dakbedekkingen 2 - 1 
21.30 152 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - La Compagnie 2 - 2 
22.06 155 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Lunenburg Administratie & Adv 3 - 2 
           
COMPETITIE PROGRAMMA 21-11-2019
           
Hal 1          
18.30 242 La Compagnie - JR Dakbedekkingen 1 - 0 
19.06 284 Wereldwinkel - Outdoor Island 1 - 4 
19.42 309 VMW/Carmako - Happy Boys 1 8 - 0 
20.18 289 Zonderstudio - Accu.nl 3 - 1 
20.54 360 Rayen Timmerwerken - Commanderij 2/Habraken Timmer 1 - 1 
21.30 392 Opsteen-Sterken - La Gondola/Crazy Air 3 - 1 
22.06 329 Heeren v Geerts Schilderwerken - Martens Dakbedekkingen 2 4 - 4 
           
Hal 2          
18.30 243 Unibouw/Manders Automatisering - Lunenburg Administratie & Adv 1 - 1 
19.06 75 Albert Heijn - Happy Boys 3 4 - 1 
19.42 52 YUQO Digital Marketing - Machinehandel vd Biggelaar 3 - 4 
20.18 35 KentekenplaatOnline.nl - Commanderij 1 1 - 2 
20.54 23 Auto Mundi/@Harmse - Bjorn Klokgieter Timmerwerken 2 - 4 
21.30 129 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Spier Poortautom./vd Meijs 2 - 1 
22.06 116 v. Schijndel Dakbedekkingen - Martens Dakbedekkingen 2 - 1 
           
COMPETITIE PROGRAMMA 28-11-2019
           
Hal 1          
18.30 33 Auto Mundi/@Harmse - Autob.Schoen./P&P Groenpr. 0 - 4 
19.06 136 Lunenburg Administratie & Adv - Stender/`t Ridderhof 1 - 4 
19.42 216 Vogels Metaalbewerking - vd Bungelaar Schilderwerken 0 - 4 
20.18 190 Cafe Gij & Ik - Commanderij 3/Rooijackers Woon 2 - 4 
20.54 240 La Compagnie - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof 3 - 2 
21.30 257 JR Dakbedekkingen - Happy Boys 2 2 - 2 
22.06 244 Unibouw/Manders Automatisering - School Tuiniers/v.Rooij Grasz 1 - 2 
           
Hal 2          
18.30 117 v. Schijndel Dakbedekkingen - Albert Heijn 2 - 4 
19.06 275 Happy Boys 1 - Opsteen-Sterken 2 - 4 
19.42 305 Accu.nl - Rayen Timmerwerken 3 - 2 
20.18 336 La Gondola/Crazy Air - Heeren v Geerts Schilderwerken 1 - 2 
20.54 377 Martens Dakbedekkingen 2 - Zonderstudio 3 - 1 
21.30 343 Commanderij 2/Habraken Timmer - Wereldwinkel 2 - 9 
22.06 368 Outdoor Island - VMW/Carmako 3 - 1 
           
           
05-12-2019 GEEN PROGRAMMA IVM PAKJESAVOND
           
           
COMPETITIE PROGRAMMA 12-12-2019
           
Hal 1          
18.30 307 Accu.nl - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
19.06 101 Happy Boys 3 - Commanderij 1 .. - ..
19.42 5 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - Martens Dakbedekkingen .. - ..
20.18 85 Spier Poortautom./vd Meijs - Machinehandel vd Biggelaar .. - ..
20.54 128 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - Albert Heijn .. - ..
21.30 47 YUQO Digital Marketing - Auto Mundi/@Harmse .. - ..
22.06 43 KentekenplaatOnline.nl - v. Schijndel Dakbedekkingen .. - ..
           
Hal 2          
18.30 331 La Gondola/Crazy Air - Happy Boys 1 .. - ..
19.06 179 Stender/`t Ridderhof - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
19.42 197 Cafe Gij & Ik - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
20.18 254 JR Dakbedekkingen - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
20.54 171 Happy Boys 2 - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
21.30 218 Vogels Metaalbewerking - La Compagnie .. - ..
22.06 222 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 19-12-2019
           
Hal 1          
18.30 210 Vogels Metaalbewerking - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
19.06 291 Zonderstudio - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
19.42 339 La Gondola/Crazy Air - Outdoor Island .. - ..
20.18 351 Commanderij 2/Habraken Timmer - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
20.54 283 Wereldwinkel - Rayen Timmerwerken .. - ..
21.30 298 Accu.nl - Happy Boys 1 .. - ..
22.06 390 Opsteen-Sterken - VMW/Carmako .. - ..
           
Hal 2          
18.30 196 Cafe Gij & Ik - La Compagnie .. - ..
19.06 32 Auto Mundi/@Harmse - v. Schijndel Dakbedekkingen .. - ..
19.42 126 Autob.Schoen./P&P Groenpr. - YUQO Digital Marketing .. - ..
20.18 97 Machinehandel vd Biggelaar - Happy Boys 3 .. - ..
20.54 62 Martens Dakbedekkingen - Spier Poortautom./vd Meijs .. - ..
21.30 12 Commanderij 1 - Bjorn Klokgieter Timmerwerken .. - ..
22.06 70 Albert Heijn - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
           
           
26-12-2019 GEEN PROGRAMMA IVM 2DE KERSTDAG
           
           
BEKER PROGRAMMA 02-01-2020
           
HAL 1          
BESLISSINGSWEDSTRIJD KLEINE OF UITGESCHAKELD
18.30   Auto Mundi/@Harmse - La Compagnie  
GROTE BEKER
19.10   Stender/'t Ridderhof - Commanderij 3/Rooijackers Woon  
19.50   La Gondola/Crazy Air - Albert Heijn  
20.30   Unibouw/Manders Automatisering - v. Schijndel Dakbedekkingen  
21.10   Spier Poortautom./vd Meijs - Commanderij 1  
           
HAL 2          
19.00   Outdoor Island - Bjorn Klokgieter Timmerwerken  
19.40   Machinehandel vd Biggelaar - Martens Dakbedekkingen  
20.20   Happy Boys 3 - Wereldwinkel  
21.00   Vogels Metaalbewerking - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof  
           
Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de
Regionale spelregels.
           
           
COMPETITIE PROGRAMMA 09-01-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 241 La Compagnie - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
19.42 261 JR Dakbedekkingen - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.18 203 vd Bungelaar Schilderwerken - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.54 146 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Happy Boys 2 .. - ..
21.30 162 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
22.06 137 Lunenburg Administratie & Adv - Cafe Gij & Ik .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 273 Happy Boys 1 - Outdoor Island .. - ..
19.42 345 Commanderij 2/Habraken Timmer - Accu.nl .. - ..
20.18 355 Rayen Timmerwerken - Zonderstudio .. - ..
20.54 310 VMW/Carmako - Wereldwinkel .. - ..
21.30 330 Heeren v Geerts Schilderwerken - Opsteen-Sterken .. - ..
22.06 381 Martens Dakbedekkingen 2 - La Gondola/Crazy Air .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 16-01-2020
           
Hal 1          
18.30 371 Outdoor Island - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
19.06 16 Commanderij 1 - Martens Dakbedekkingen .. - ..
19.42 8 Bjorn Klokgieter Timmerwerken - Machinehandel vd Biggelaar .. - ..
20.18 115 v. Schijndel Dakbedekkingen - YUQO Digital Marketing .. - ..
20.54 69 Albert Heijn - Auto Mundi/@Harmse .. - ..
21.30 44 KentekenplaatOnline.nl - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
22.06 86 Spier Poortautom./vd Meijs - Happy Boys 3 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 297 Zonderstudio - Opsteen-Sterken .. - ..
19.06 156 Commanderij 3/Rooijackers Woon - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
19.42 250 Unibouw/Manders Automatisering - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.18 227 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
20.54 141 Lunenburg Administratie & Adv - La Compagnie .. - ..
21.30 198 Cafe Gij & Ik - JR Dakbedekkingen .. - ..
22.06 169 Happy Boys 2 - Stender/`t Ridderhof .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 23-01-2020
           
Hal 1          
18.30 253 Unibouw/Manders Automatisering - JR Dakbedekkingen .. - ..
19.06 324 Heeren v Geerts Schilderwerken - VMW/Carmako .. - ..
19.42 375 Martens Dakbedekkingen 2 - Happy Boys 1 .. - ..
20.18 367 Outdoor Island - Accu.nl .. - ..
20.54 394 Opsteen-Sterken - Rayen Timmerwerken .. - ..
21.30 337 La Gondola/Crazy Air - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
22.06 277 Wereldwinkel - Zonderstudio .. - ..
           
Hal 2          
18.30 184 Stender/`t Ridderhof - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
19.06 063 Martens Dakbedekkingen - Machinehandel vd Biggelaar .. - ..
19.42 036 Auto Mundi/@Harmse - KentekenplaatOnline.nl .. - ..
20.18 079 Spier Poortautom./vd Meijs - Commanderij 1 .. - ..
20.54 050 Albert Heijn - YUQO Digital Marketing .. - ..
21.30 121 v. Schijndel Dakbedekkingen - Autob.Schoen./P&P Groenpr. .. - ..
22.06 100 Happy Boys 3 - Bjorn Klokgieter Timmerwerken .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 30-01-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 247 Unibouw/Manders Automatisering - Stender/`t Ridderhof .. - ..
19.42 191 Cafe Gij & Ik - Happy Boys 2 .. - ..
20.18 238 La Compagnie - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
20.54 133 Lunenburg Administratie & Adv - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
21.30 256 JR Dakbedekkingen - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
22.06 217 Vogels Metaalbewerking - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 379 Martens Dakbedekkingen 2 - VMW/Carmako .. - ..
19.42 332 La Gondola/Crazy Air - Wereldwinkel .. - ..
20.18 272 Happy Boys 1 - Rayen Timmerwerken .. - ..
20.54 366 Outdoor Island - Zonderstudio .. - ..
21.30 347 Commanderij 2/Habraken Timmer - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
22.06 308 Accu.nl - Opsteen-Sterken .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 06-02-2020
           
Hal 1          
18.30 316 VMW/Carmako - Rayen Timmerwerken .. - ..
19.06 H01 NR. 7 - NR.12 .. - ..
19.42 H02 NR. 9 - NR.10 .. - ..
20.18 H03 NR. 8 - NR.11 .. - ..
20.54 H04 NR. 1 - NR. 6 .. - ..
21.30 H05 NR. 3 - NR. 4 .. - ..
22.06 H06 NR. 2 - NR. 5 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 280 Wereldwinkel - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
19.06 150 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Vogels Metaalbewerking .. - ..
19.42 166 Happy Boys 2 - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
20.18 164 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
20.54 231 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - JR Dakbedekkingen .. - ..
21.30 185 Stender/`t Ridderhof - La Compagnie .. - ..
22.06 204 vd Bungelaar Schilderwerken - Cafe Gij & Ik .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 13-02-2020
           
Hal 1          
18.30 149 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
19.06 312 VMW/Carmako - Accu.nl .. - ..
19.42 359 Rayen Timmerwerken - La Gondola/Crazy Air .. - ..
20.18 328 Heeren v Geerts Schilderwerken - Outdoor Island .. - ..
20.54 393 Opsteen-Sterken - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
21.30 287 Zonderstudio - Happy Boys 1 .. - ..
22.06 285 Wereldwinkel - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 168 Happy Boys 2 - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
19.06 H07 NR. 5 - NR. 1 .. - ..
19.42 H08 NR. 3 - NR. 2 .. - ..
20.18 H09 NR. 4 - NR. 6 .. - ..
20.54 H10 NR.11 - NR. 7 .. - ..
21.30 H11 NR. 9 - NR. 8 .. - ..
22.06 H12 NR.10 - NR.12 .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 20-02-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 140 Lunenburg Administratie & Adv - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
19.42 235 La Compagnie - Happy Boys 2 .. - ..
20.18 258 JR Dakbedekkingen - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.54 189 Cafe Gij & Ik - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
21.30 212 Vogels Metaalbewerking - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
22.06 249 Unibouw/Manders Automatisering - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 385 Martens Dakbedekkingen 2 - Opsteen-Sterken .. - ..
19.42 265 Happy Boys 1 - Wereldwinkel .. - ..
20.18 344 Commanderij 2/Habraken Timmer - Zonderstudio .. - ..
20.54 302 Accu.nl - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
21.30 335 La Gondola/Crazy Air - VMW/Carmako .. - ..
22.06 372 Outdoor Island - Rayen Timmerwerken .. - ..
           
KLEINE BEKER PROGRAMMA 27-02-2020
           
HAL 1          
19.00   Zonderstudio - Commanderij 2/J. Habraken timmerw.  
19.40   Lunenburg Adm. & Adv. - Auto Mundi/@Harmse of La Compagnie  
20.20   vd Bungelaar Schilderwerken - Autob.Schoen./P&P Groenpr.  
21.00   A. School Tuin./v Rooij Grasz. - KentekenplaatOnline.nl  
           
HAL 2          
19.00   Opsteen/Sterken - YUQO Digital Marketing  
19.40   Heeren v Geerts Schilderwerken - Cafe Gij & Ik  
20.20   Martens Dakbedekkingen 2 - Happy Boys 2  
21.00   JR Dakbedekkingen - VMW/Carmako  
           
Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de
Regionale spelregels.
           
           
COMPETITIE PROGRAMMA 05-03-2020
           
Hal 1          
18.30 327 Heeren v Geerts Schilderwerken - Rayen Timmerwerken .. - ..
19.06 H13 NR.11 - NR. 9 .. - ..
19.42 H14 NR. 7 - NR.10 .. - ..
20.18 H15 NR.12 - NR. 8 .. - ..
20.54 H16 NR. 5 - NR. 3 .. - ..
21.30 H17 NR. 1 - NR. 4 .. - ..
22.06 H18 NR. 6 - NR. 2 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 286 Wereldwinkel - Opsteen-Sterken .. - ..
19.06 172 Happy Boys 2 - Vogels Metaalbewerking .. - ..
19.42 163 Commanderij 3/Rooijackers Woon - La Compagnie .. - ..
20.18 230 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
20.54 181 Stender/`t Ridderhof - Cafe Gij & Ik .. - ..
21.30 199 vd Bungelaar Schilderwerken - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
22.06 154 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - JR Dakbedekkingen .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 12-03-2020
           
Hal 1          
18.30 160 Commanderij 3/Rooijackers Woon - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
19.06 278 Wereldwinkel - Accu.nl .. - ..
19.42 320 Heeren v Geerts Schilderwerken - Happy Boys 1 .. - ..
20.18 395 Opsteen-Sterken - Outdoor Island .. - ..
20.54 292 Zonderstudio - La Gondola/Crazy Air .. - ..
21.30 362 Rayen Timmerwerken - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
22.06 315 VMW/Carmako - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
           
Hal 2          
18.30 173 Happy Boys 2 - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
19.06 H19 NR. 4 - NR. 2 .. - ..
19.42 H20 NR. 5 - NR. 6 .. - ..
20.18 H21 NR. 3 - NR. 1 .. - ..
20.54 H22 NR.10 - NR. 8 .. - ..
21.30 H23 NR.11 - NR.12 .. - ..
22.06 H24 NR. 9 - NR. 7 .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 19-03-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 260 JR Dakbedekkingen - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
19.42 195 Cafe Gij & Ik - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
20.18 233 La Compagnie - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
20.54 214 Vogels Metaalbewerking - Stender/`t Ridderhof .. - ..
21.30 246 Unibouw/Manders Automatisering - Happy Boys 2 .. - ..
22.06 134 Lunenburg Administratie & Adv - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 349 Commanderij 2/Habraken Timmer - Rayen Timmerwerken .. - ..
19.42 341 La Gondola/Crazy Air - Opsteen-Sterken .. - ..
20.18 268 Happy Boys 1 - VMW/Carmako .. - ..
20.54 300 Accu.nl - Zonderstudio .. - ..
21.30 365 Outdoor Island - Wereldwinkel .. - ..
22.06 380 Martens Dakbedekkingen 2 - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 26-03-2020
           
Hal 1          
18.30 334 La Gondola/Crazy Air - Accu.nl .. - ..
19.06 H25 NR.12 - NR. 9 .. - ..
19.42 H26 NR. 7 - NR. 8 .. - ..
20.18 H27 NR.11 - NR.10 .. - ..
20.54 H28 NR. 6 - NR. 3 .. - ..
21.30 H29 NR. 1 - NR. 2 .. - ..
22.06 H30 NR. 5 - NR. 4 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 311 VMW/Carmako - Zonderstudio .. - ..
19.06 159 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Cafe Gij & Ik .. - ..
19.42 177 Stender/`t Ridderhof - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
20.18 205 vd Bungelaar Schilderwerken - Vogels Metaalbewerking .. - ..
20.54 176 Happy Boys 2 - JR Dakbedekkingen .. - ..
21.30 153 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
22.06 229 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - La Compagnie .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 02-04-2020
           
Hal 1          
18.30 194 Cafe Gij & Ik - Vogels Metaalbewerking .. - ..
19.06 325 Heeren v Geerts Schilderwerken - La Gondola/Crazy Air .. - ..
19.42 296 Zonderstudio - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
20.18 356 Rayen Timmerwerken - Accu.nl .. - ..
20.54 282 Wereldwinkel - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
21.30 317 VMW/Carmako - Outdoor Island .. - ..
22.06 386 Opsteen-Sterken - Happy Boys 1 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 147 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Stender/`t Ridderhof .. - ..
19.06 H31 NR. 6 - NR. 1 .. - ..
19.42 H32 NR. 4 - NR. 3 .. - ..
20.18 H33 NR. 5 - NR. 2 .. - ..
20.54 H34 NR.12 - NR. 7 .. - ..
21.30 H35 NR.10 - NR. 9. . - ..
22.06 H36 NR.11 - NR. 8 .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 09-04-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 143 Lunenburg Administratie & Adv - JR Dakbedekkingen .. - ..
19.42 158 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Stender/`t Ridderhof .. - ..
20.18 151 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
20.54 202 vd Bungelaar Schilderwerken - Happy Boys 2 .. - ..
21.30 248 Unibouw/Manders Automatisering - Cafe Gij & Ik .. - ..
22.06 239 La Compagnie - Vogels Metaalbewerking .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 382 Martens Dakbedekkingen 2 - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
19.42 322 Heeren v Geerts Schilderwerken - Zonderstudio .. - ..
20.18 370 Outdoor Island - La Gondola/Crazy Air .. - ..
20.54 354 Rayen Timmerwerken - Wereldwinkel .. - ..
21.30 319 VMW/Carmako - Opsteen-Sterken .. - ..
22.06 267 Happy Boys 1 - Accu.nl .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 16-04-2020
           
Hal 1          
18.30 384 Martens Dakbedekkingen 2 - Outdoor Island .. - ..
19.06 H37 NR. 7 - NR.11 .. - ..
19.42 H38 NR. 8 - NR. 9 .. - ..
20.18 H39 NR.12 - NR.10 .. - ..
20.54 H40 NR. 1 - NR. 5 .. - ..
21.30 H41 NR. 2 - NR. 3 .. - ..
22.06 H42 NR. 6 - NR. 4 .. - ..
           
Hal 2          
18.30 342 Commanderij 2/Habraken Timmer - Happy Boys 1 .. - ..
19.06 220 Vogels Metaalbewerking - JR Dakbedekkingen .. - ..
19.42 252 Unibouw/Manders Automatisering - La Compagnie .. - ..
20.18 167 Happy Boys 2 - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
20.54 223 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
21.30 188 Cafe Gij & Ik - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
22.06 182 Stender/`t Ridderhof - vd Bungelaar Schilderwerken .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 23-04-2020
           
Hal 1          
18.30 142 Lunenburg Administratie & Adv - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
19.06 364 Outdoor Island - Happy Boys 1 .. - ..
19.42 304 Accu.nl - Commanderij 2/Habraken Timmer .. - ..
20.18 340 La Gondola/Crazy Air - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
20.54 391 Opsteen-Sterken - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
21.30 279 Wereldwinkel - VMW/Carmako .. - ..
22.06 294 Zonderstudio - Rayen Timmerwerken .. - ..
           
Hal 2          
18.30 263 JR Dakbedekkingen - La Compagnie .. - ..
19.06 H43 NR. 3 - NR. 5 .. - ..
19.42 H44 NR. 4 - NR. 1 .. - ..
20.18 H45 NR. 2 - NR. 6 .. - ..
20.54 H46 NR. 9 - NR.11 .. - ..
21.30 H47 NR.10 - NR. 7 .. - ..
22.06 H48 NR. 8 - NR.12 .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 30-04-2020
           
Hal 1          
18.30          
19.06 232 La Compagnie - Lunenburg Administratie & Adv .. - ..
19.42 145 School Tuiniers/v.Rooij Grasz - Commanderij 3/Rooijackers Woon .. - ..
20.18 206 vd Bungelaar Schilderwerken - Minn 10 Menswear/'t Ridderhof .. - ..
20.54 219 Vogels Metaalbewerking - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
21.30 180 Stender/`t Ridderhof - Happy Boys 2 .. - ..
22.06 259 JR Dakbedekkingen - Cafe Gij & Ik .. - ..
           
Hal 2          
18.30          
19.06 288 Zonderstudio - Wereldwinkel .. - ..
19.42 313 VMW/Carmako - Heeren v Geerts Schilderwerken .. - ..
20.18 363 Rayen Timmerwerken - Opsteen-Sterken .. - ..
20.54 306 Accu.nl - Outdoor Island .. - ..
21.30 274 Happy Boys 1 - Martens Dakbedekkingen 2 .. - ..
22.06 348 Commanderij 2/Habraken Timmer - La Gondola/Crazy Air .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 07-05-2020
           
Hal 1          
19.06 H49 NR. 8 - NR.10 .. - ..
19.42 H50 NR.11 - NR.12 .. - ..
20.18 H51 NR. 7 - NR. 9 .. - ..
20.54 237 La Compagnie - Cafe Gij & Ik .. - ..
21.30 225 Minn 10 Menswear/'t Ridderhof - Stender/`t Ridderhof .. - ..
22.06 157 Commanderij 3/Rooijackers Woon - Happy Boys 2 .. - ..
           
Hal 2          
19.06 139 Lunenburg Administratie & Adv - Vogels Metaalbewerking .. - ..
19.42 264 JR Dakbedekkingen - Unibouw/Manders Automatisering .. - ..
20.18 200 vd Bungelaar Schilderwerken - School Tuiniers/v.Rooij Grasz .. - ..
20.54 H52 NR. 2 - NR. 4 .. - ..
21.30 H53 NR. 5 - NR. 6 .. - ..
22.06 H54 NR. 1 - NR. 3 .. - ..
           
COMPETITIE PROGRAMMA 14-05-2020
           
Hal 1          
19.06 H55 NR. 3 - NR. 6 .. - ..
19.42 H56 NR. 2 - NR. 1 .. - ..
20.18 H57 NR. 4 - NR. 5 .. - ..
20.54 321 Heeren v Geerts Schilderwerken - Wereldwinkel .. - ..
21.30 388 Opsteen-Sterken - Zonderstudio .. - ..
22.06 270 Happy Boys 1 - La Gondola/Crazy Air .. - ..
           
Hal 2          
19.06 378 Martens Dakbedekkingen 2 - Accu.nl .. - ..
19.42 350 Commanderij 2/Habraken Timmer - Outdoor Island .. - ..
20.18 357 Rayen Timmerwerken - VMW/Carmako .. - ..
20.54 H58 NR. 9 - NR.12 .. - ..
21.30 H59 NR. 8 - NR. 7 .. - ..
22.06 H60 NR.10 - NR.11 .. - ..
           
           
21-05-2020 GEEN PROGRAMMA IVM HEMELVAART
           
           
BEKER PROGRAMMA 28-05-2020
           
HAL 1 Kwart finale grote beker
19.00          
19.45          
20.30          
21.15          
           
HAL 2 Kwart finale kleine beker
19.00          
19.45          
20.30          
21.15          
           
Deze wedstrijden duren 2 x 20 minuten.
Bij gelijke stand géén verlenging, maar strafschoppen zoals beschreven in Hoofdstuk 16 van de
Regionale spelregels.
           
           
BEKER PROGRAMMA 04-06-2020
           
Hal 1 Halve finale kleine beker      
18.30          
Hal 2 Halve finale kleine beker      
18.30          
Hal 1 Finale kleine beker      
20.10          
           
Hal 1 Halve finale grote beker      
19.20          
Hal 2 Halve finale grote beker      
19.20          
Hal 1 Finale grote beker      
21.00          
           
Deze wedstrijden duren 2 x 20 minuten.
Bij gelijke stand 2 x 5 minuten verlenging & eventueel strafschoppen zoals beschreven in
Hoofdstuk 16 van de Regionale spelregels.
Copyright WAC Gemert, Cis Slits, Freek vd Wijdeven ©2006-2019